filozofie

Filozofie společnosti SEDUS


Vize Sedus

„Sedus se zavazuje vytvářet takové podmínky pro veškerou kancelářskou práci, aby byla vždy blahodárným zážitkem. Pro dobro obchodu a zaměstnanců.“

Sociologové říkají, že trávíme náš život na třech místech. „Prvním místem“ je domov. „Druhé místo“ je naše práce. A „třetí místo“ je tam, kde trávíme volný čas. Ačkoliv se tato konstrukce nemění, význam těchto tří míst prošel velkými změnami. Status domova se mění, protože je požadována mobilita a flexibilita. Druhé místo – kancelář – by měla být ideálně navržena tak, aby zajišťovala optimální ergonomii a funkčnost. Často je to ve skutečnosti místo neosobní a bez emocí. Třetí místo je zdrojem stimulace a osobního rozvoje. Tam chodíme zapomínat na stresy z domova a z práce. Cílem je tedy zachytit stimulaci smyslů, které lidé najdou ve „třetím místě“ a toto přenést do kanceláře. Kancelář by se tak měla stát perfektním druhým místem, na kterém se cítíte jako na místě třetím. My nazýváme tuto holistickou koncepci „Place 2,5 – nová emocionální kancelářská kultura“.


Animace Place 2.5 (anglicky)...

Ergonomie - prezentace (anglicky)...Testováno a doporučeno „Kampaní pro zdravější záda"

"Mnohým bolestem zad se dá předejít!"
Statistiky hovoří jasně. Bolesti zad jsou často důsledkem špatných návyků, jako je třeba nedostatek pohybu, špatný způsob sezení, ležení, zvedání a příliš dlouhé nošení břemen. Německá organizace známá jako "Kampaň pro zdravější záda" se zaměřuje na problematiku bolesti zad. Cílem výzkumu je předejít bolesti zad a tyto poznatky šířit za účelem boje proti této všeobecné potíži.

Tato společnost má širokou podporu a využívá know-how ze světa medicíny, jakož i od různých specializovaných průmyslových podniků. Pro všechny spotřebitele je nezávislá prestižní známka kvality AGR krok správným směrem.

U výrobků označených známkou kvality AGR si mohou být zákazníci jisti, že tyto výrobky jsou prospěšné pro jejich záda.

Výbor složený z odborníků ze dvou předních sdružení specializujících se na problematiku zad v Německu, Federal Association of German Back Schools, Association Forum Healthy Back - Better Living a odborníci z oboru pracovního lékařství udělili těmto otočným židlím Sedus AGR známku kvality:

black dot
crossline
early bird
mr.24
mr.charm
netwin
open mind
open up
yeah!


Zároveň tuto značku také obdržela modelová řada výškově stavitelných stolů z modelové řady Sedus activation


Sedus AGR brožura (německy) ke stažení pdf, 950 KB)....


Zde můžete získat více informací o známce kvality:
Aktion Gesunder Rücken e. V., Postfach 103, D-27443 Selsingen,
Tel. +49 (42 84) 926 99 90, fax +49 (42 84) 926 99 91, www.agr-ev.de

+420 603 333 321

obchod@studiosedus.cz

Steco Data, spol. s r. o.
Staňkova 18
149 00 Praha 4 Háje