x zavřít

Vážení zákazníci,

z důvodu sjednocení webových stránek společnosti Sedus pod společnou doménu www.sedus.com bude ukončena aktuální prezentace www.sedus.cz v českém jazyce.

V budoucnu se vám na sedus.cz otevřou přímo stránky výrobce s informacemi v různých jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština a holandština). Pro zajištění vysokého standardu našich služeb a pohodlné získání informací v českém jazyce o výrobcích společnosti Sedus, kterou zastupujeme, nás naleznete na nové doméně www.studiosedus.cz.

Kontaktovat nás rovněž můžete na e-mailové adrese obchod@studiosedus.cz.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

novinky

Nový model židle Sedus black dot - BLACK DOT AIR


Po velice úspěšném a oblíbeném modelu nadčasových židlí Sedus black dot a black dot net přichází v této řadě nový inovovaný model kancelářské židle, který v sobě kombinuje výhody zádové opěrky potažené membránou a výhody opěrky celo-čalouněné - nový model Sedus black dot air se zádovou opěrkou potaženou předenou látkou AIR KNIT 3D.

     bd-125

zobrazit celý článek

Nové modely křesel Sedus

Od ledna 2017 jsou k dispozici dva nové modely křesel.
Jedná se o manažerskou řadu luxusních křesel se:line a o cenově příznivou řadu se:do určenou primárně na multi-uživatelská pracoviště.
Modelovou řadu se:line naleznete zdeModelovou řadu se:do naleznete zde
zobrazit celý článek

Nové produkty Sedus

zobrazit celý článek

Nový odolný a robustní model black dot 24

black dot 24 je speciální model z modelové řady black dot. Je vhodný pro osoby s velkou hmotností pracující v kanceláři nebo na recepcích. Stal se tak dalším přírůstkem do řady dokonale ergonomických modelů křesel vhodných pro použití v kanceláři.

Základní provedení židle je vybaveno Similární mechanikou se zesílenými pružinami a posuvným sedákem, který nabízí větší plochu pro sezení. V základním vybavení jsou rovněž 3D stavitelné područky. Díky řadě black dot je možné dosáhnout vynikajícího designu v každé kanceláři. Uživatel nyní může vážit až 150 kilogramů, aniž by vznikly nějaké omezení v záruce.
-Prospekt black dot 24

zobrazit celý článek

Nový vzorník potahů Sedus pro rok 2014

Přinášíme Vám nový vzorník potahů Sedus pro rok 2014 s atraktivními materiály a novými barvami.

-Nový vzorník potahů 2014zobrazit celý článek