x zavřít

Vážení zákazníci,

z důvodu sjednocení webových stránek společnosti Sedus pod společnou doménu www.sedus.com bude ukončena aktuální prezentace www.sedus.cz v českém jazyce.

V budoucnu se vám na sedus.cz otevřou přímo stránky výrobce s informacemi v různých jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština a holandština). Pro zajištění vysokého standardu našich služeb a pohodlné získání informací v českém jazyce o výrobcích společnosti Sedus, kterou zastupujeme, nás naleznete na nové doméně www.studiosedus.cz.

Kontaktovat nás rovněž můžete na e-mailové adrese obchod@studiosedus.cz.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

novinky

<< zpět

Skupině křesel Sedus byla udělena pečeť kvality

04. 04. 2011 15:53:08

Skupině křesel vyrobených firmou Sedus Stoll AG byla udělena pečeť kvality GREENGUARD, deklarující produkty s nízkou hodnotou chemických emisí. Certifikace od GREENGUARD Environmental Institute (Gei) tak poskytuje záruku, že kancelářské židle Sedus jsou v souladu se směrnicí pro míru chemických emisí stanovených stanovených normou GREENGUARD pro vnitřní ovzduší.


Certifikace GREENGUARD zahrnuje tyto modely Sedus:
match, netwin, black dot, open up, open mind, meet chair, match up, yeah, early bird, cross line,
mr.charm a of course.


Zdravé vnitřní ovzduší tvoří základ pro neustálou výstavbu budov a díky této komplexní certifikaci nabízí kolekce křesel Sedus trhu velký výběr modelů s nízkými emisemi, které rovněž splňují požadavky předních ekologických stavebních norem, například LEED. Ricardo Lopez, Sedus Marketing Manager vyjádřil nad získáním tohoto ocenění svou spokojenost: "Vnímáme to jako pobídku, abychom v roce 2011 získali certifikaci rovněž pro náš program kancelářského nábytku."

Program pečeť kvality GREENGUARD byla založena jako nezávislý certifikační program v roce 2001 v USA pro ty produkty, které emitují nízkou úroveň znečišťujících látek. Jako průmyslově-nezávislá,
nezisková organizace, Gei stanovuje na základě mezinárodně uznávaných vědeckých metod přísné normy pro kvalitu vnitřního ovzduší.

+420 603 333 321

info@studiosedus.cz

SEDUS Česká republika
Steco Data, spol. s r. o.
Staňkova 18
149 00 Praha 4 Háje